Vi hjälper dig!


Söker ni kontakter i andra länder än Sverige var vänlig titta längre ner på sidan. 

Sverigekontoret

Sverigekontoret

 

Kemistvägen 21, 183 79 Täby

info@interspiro.com

08 636 51 00

Öppettider: mån-tors, 8-16, fre, 8-15

Tina Nordstrand

Tina Nordstrand

 

Innesäljare - Sverige

tina.nordstrand@interspiro.com

08 636 5153

Mikael Wahlberg

Mikael Wahlberg

 

Försäljning - Dalarna & Norrland

mikael.wahlberg@interspiro.com

08 636 5154

Sergei Maslov

Sergei Maslov

 

Försäljning - Södra Sverige

sergei.maslov@interspiro.com

08 636 5102

Kim Nyman

Kim Nyman

 

Försäljning - Mellersta Sverige

kim.nyman@interspiro.com

08 636 5190

Mats Höglund

Mats Höglund

 

Service & utbildning

mats.hoglund@interspiro.com

08 636 5162

Per Sjöbäck

Per Sjöbäck

 

Service - Södra Sverige

per.sjoback@interspiro.com

08 636 5134

Martin Roxentjärn

Martin Roxentjärn

 

Utbildningspaket och serviceavtal

martin.roxentjarn@interspiro.com​

08 636 5109

Jakob Larruy

Jakob Larruy

 

Testärenden

jakob.larruy@interspiro.com

08 636 5133

Marguerite Möberg

Marguerite Möberg

 

Service och ärenderegistrering samt innesäljare Sverige

marguerite.moberg@interspiro.com

08 636 5105

Viktor Sahlholm

Viktor Sahlholm

 

Serviceavtal, ärenderegistrering och ansvarig för tvättprodukter 

viktor.sahlholm@interspiro.com

08 636 51 29


Välj plats

Välj region för att hitta ditt närmaste försäljningskontor eller distributör


Personlig kontakt


Håll mig uppdaterad!

 

Fyll i formuläret nedan för att hålla dig uppdaterad med nyheter om Interspiro och våra produkter.

 



















Jag godkänner härmed att min kontaktinformation lagras och används för att skicka mig information.

Vänligen bekräfta.
Validering genomförd
Validering misslyckades

Godkänn cookies från den här webbplatsen

Denna webbplats använder cookies för att följa upp ditt beteende och förbättra din erfarenhet på webbplatsen