Vi hjälper dig!


Söker ni kontakter i andra länder än Sverige var vänlig titta längre ner på sidan. 

Tina Nordstrand

 

Innesäljare - Sverige

tina.nordstrand@interspiro.com

08 636 5153

Britta Oberpriller

 

Innesäljare - Sverige

britta.oberpriller@interspiro.com

08 636 5173

Mikael Wahlberg

 

Försäljning - Dalarna & Norrland

mikael.wahlberg@interspiro.com

08 636 5154

Sergei Maslov

 

Försäljning - Södra Sverige

sergei.maslov@interspiro.com

08 636 5102

Kim Nyman

 

Försäljning - Mellersta Sverige

kim.nyman@interspiro.com

08 636 5190

Mats Höglund

 

Service & utbildning

mats.hoglund@interspiro.com

08 636 5162

Per Sjöbäck

 

Service - Södra Sverige

per.sjoback@interspiro.com

08 636 5134

Sverigekontoret

 

Kemistvägen 21, 183 79 Täby

info@interspiro.com

08 636 51 00

Martin Roxentjärn

 

Utbildningspaket och serviceavtal

martin.roxentjarn@interspiro.com​

08 636 5109

Jakob Larruy

 

Testärenden

jakob.larruy@interspiro.com

08 636 5133

Marguerite Möberg

 

Service och ärenderegistrering

marguerite.moberg@interspiro.com

08 636 5105

Victor Sahlholm

 

Serviceavtal och ärenderegistrering

viktor.sahlholm@interspiro.com

08 636 51 29

 


 

Välj plats

Välj region för att hitta ditt närmaste försäljningskontor eller distributör

 


 

Personlig kontakt

 


 

Godkänn cookies från den här webbplatsen

This website uses cookies to improve your experience on the site.